AGC Automotive Czech
Úvod arrow Aktuality arrow V AGC Automotive Czech rozdají až 1700 kaprů na Štědrovečerní večeři

Aktualita

20. prosince 2023

V AGC Automotive Czech rozdají až 1700 kaprů na Štědrovečerní večeři

Až 1700 tradičních kaprů, kteří jsou jedním ze symbolů českých Vánoc, rozdá svým zaměstnancům AGC Automotive Czech, jeden z největších závodů na výrobu autoskel v Evropě. Jde o jeden z tradičních způsobů, jakým firma zpříjemní Vánoce svým zaměstnancům. Tradici letos závod z Chudeřic na Teplicku zopakuje již počtvrté. Lidé si kapry budou moci odnést takřka přímo na štědrovečerní stůl. Rybáři je budou rozdávat ve čtvrtek 21. a v pátek 22. prosince.

V AGC Automotive Czech rozdají až 1700 kaprů na Štědrovečerní večeři

Jiří Hofbauer, personální ředitel AGC Automotive Czech: „Tradiční český kapr zdarma pro všechny naše zaměstnance je naším malým příspěvkem k příjemnému prožití Vánoc rodin našich zaměstnanců. Je to také poděkování všem našim zaměstnancům za práci v průběhu celého roku.  Věříme, že nejen kapři od nás, ale možnost sejít se o Vánocích v kruhu rodiny a nejbližších přátel, umocní příjemně strávené vánoční svátky našim zaměstnancům.“ 

Součástí vydávání kaprů bude již tradičně doprovodný program. Lidé si budou moci dát vánoční nealkoholický punč nebo vánoční cukroví. Sádky s kapry přivezou rybáři přímo před hlavní vrátnici závodu v Chudeřicích. Rozdávání kaprů bude probíhat vždy od 6 do 19 hodin. 

Závod v Chudeřicích společnosti AGC Automotive Czech patří mezi největší a nejkomplexnější evropské výrobce autoskel a je největším závodem na výrobu autoskel skupiny AGC. Dodává automobilová skla všem velkým evropským automobilkám. V Chudeřicích na Teplicku zaměstnává kolem 1750 lidí. Firma patří do skupiny AGC, která je největším světovým výrobcem plochého skla. 
 

V AGC Automotive Czech rozdají až 1700 kaprů na Štědrovečerní večeři